Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik táp legyen? Ivartalan...

Melyik táp legyen? Ivartalan benti kandúr. Bőség zavara?

Figyelt kérdés

Először is, mennyire kell urinary(húgyúti, vesebaj) táp? Elég lehet a sterilized is? És melyik márka? Mi van, ha az én macskám csak két hétig hajlandó megenni egy fajta tápot? Lehet váltogatni 4-5 fajta tápot ezekből is(eddig így kapta a sima kölyöktápokat)?

Ezeken agyalok: royal steril 37, purina one steril, purina pro plan steril, optimanova steril, purizon steril, brit care steril.

Ha kellene a konkrét vese-húgyúti bajmegelőzős táp, akkor hills, trovet, eukanuba, ami szóba jött.

Előre is köszönöm, mindenkit felpontozok.


2019. júl. 7. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én (és a választalanságból ítélve) más sem nagyon ért ehhez. Szerintem kérdezz rá állatorvosnál,ebben is szoktak és tudnak segíteni.

Énamit tudok,hogy bármit mondanak,egyik fő szempontod a legmagasabb hústartalom legyen.

2019. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!