Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vérzik a cicám?

Miért vérzik a cicám?

Figyelt kérdés

Van kb egy éves cicám aki néhány napja párzott egy kandúrral.

Már beszéltem az állatorvossal az ivartalanításról,hogy vemhesen megcsinálja-e.Azt mondta meg jelenleg a pénzt gyüjtöm rá(mivel diákmunkán vagyok és a szüleim nem fizetnék)

Tegnap este vettem észre,hogy a hüvelye egy picit vérzik nem vészesen csak egy nagyon picit.



Az lenne a kérdésem,hogy elvetélt?

Ma elviszem a dokihoz,hogy vizsgálja meg.Reggel voltam fent a doki nem volt otthon a felesége mondta,hogy délután ér haza,mert egy farmon vizsgálja a teheneket.


Nem akartunk megvárni míg bevemhesedik,de sikerült sajnos :(

Már a pénz félre volt téve a rendes ivartalanításra csak találtam egy beteg kiscicát és rá ment a pénz.


2019. júl. 12. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen doki, ez semmiképp sem jó jel!
2019. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nincs komoly baja a cicának.Az ivartalanítással kapcsolatba érdeklődj a közeli állatmentő szervezeteknél,mert sok helyen tartanak ivartalanítási akciót.
2019. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet méh gyulladás. Doki. Ki veszi, ha valóban ez a baja, így egy úttal ivartalanitva is lesz.
2019. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltunk fent azt mondta szerinte elvetélt.Nem csinált vele semmit csak megvizsgálta és ha jobban vérzik vissza kell vinnem vagy ha nem múlik el.

Mivel eszik,aktív,játszik így nem tartotta bent akkor is vissza kell vinnem ha nem lesz étvágya és látszólag beteg.

Köszönöm :)

2019. júl. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!