Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy aludjon?

Mit csináljak hogy aludjon?

Figyelt kérdés
Minden éjjel zörög a macska és folyton nyávog. Már kizártuk a wc-be is de hallatszik ugyanugy (lakasban lakunk). Kikészülünk idegileg a nem alvástól, de nagyon a szívemhez nőtt és rajta kívül nincs senkim.Anya vissza akarja vitetni a mamámhoz, de ő nem tudna rá normálisan vigyázni, félek hogy baja lenne. Kérlek segítsetek!!

2019. júl. 12. 17:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Nyávog mert esetleg egyedül van és nincs kivel játszani? Mamádnál voltak tesói? Sosem adom oda senkinek a kicsiket egyedül csak párossával.
2019. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
Készüljetek csak ki idegileg. Én a macskát jobban sajnálom, hogy be van zárva a wc-be egész éjjel, ahelyett, hogy a környéket járná, vadászna, mozogna. Vigyétek csak vissza a mamához, ott biztosan jobb helye lesz. Egy macskára nem vigyázni kell, hanem szabadságra van szüksége.
2019. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
34%

#15

A mi macskánk mindig is szabad volt és soha nem származott ebből semmi baja. Több millió macska a világon ugyanígy él hosszú éveken keresztül és szerintem sokkal boldogabbak, mint egy lakótelepi lakásba zárt macska, aki bele van kényszerítve egy számára idegen, természetellenes környezetbe és halálra unja magát. A macska egy állat, nem egy disztárgy, amit vitrinbe kell rakni hogy semmi baja ne legyen.

2019. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%

A macska bizony állatt és nem fogyóeszköz amit kicsapnak a kertbe dísznek és él 1-2 évig...

Ezerszer boldogabb az a macska akivel foglalkoznak és 15-20 évig él!

2019. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%
Már nem azért de a mi macskáink sem voltak meg bent huzamosabb ideig. Játszottak szaladgáltak ki és be egyfolytában. Amikor bezárom az ajtót akkor meg nyávognak feszt és ki akarnak menni egyértelmű hogy kiengedem. Sosem láttam értelmét egy panelben macskát vagy kutyát tartani akik a szabadhoz vannak szokva. Ők szeretnek kint játszani hiába erőltetik rájuk hogy bent maradnak és kész. Nem mondom azt hogy minden macska ilyen mert nem de van olyan amelyiknek egyenesen börtön. Még ha ezt nem is akarjátok elhinni mert az emberek butábbak mint hinnénk. Hiszünk dolgokban milyen jó lesz a macskáknak mert nekik való aztán ott van pl a flancos ágy nekik amibe soha nem megy bele. És ez csak egy példa. Gőzük nincs az embereknek igazából mi lenne jó egy macskának.
2019. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%

Persze, hogy kiakartak menni, ha egyszer eleve kinti macskák...

Azok a macskák akik eleve bentiek nem akarnak kimenni! Az én macskáim sem akár az ajtót is nyitva hagyhatom nem megy ki. Egyszer kivittem, de kár volt azt hittem megdöglik olyan sokkot kapott...

2019. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, a benti cicával foglalkozni kell! Amíg otthon vagy, próbálj meg vele minél többet játszani, DE legalább mielőtt elmentek lefeküdni, mindenképp játssz vele egy fél órát kb! Minél jobban fáraszd el, aztán adj neki valami nedves kaját vacsorára! Semmiképp ne zárd be a fürdőszobába, az kínzás neki! Ha nagyon zavar titeket hogy éjszaka zajong, kipróbálhatjátok a füldugót is! Idővel meg fogja szokni, hogy éjszaka alvás van, de ahhoz napközben foglalkozni kell vele!
2019. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ma elegge lefarasztottam most evett, cumikazta a nyakam kivancsi vagyok alszik-e.
2019. júl. 12. 21:10
 19/26 anonim ***** válasza:
5%
#14 Lehet úgy is foglalkozni a macskával, hogy ha van kedve hazajön, amikor be akar jönni a lakásba bejöhet, ha akar kimehet. Sokkal boldogabb, mintha börtönbe lenne zárva. És érdekes módon 8 éves. Az előző 12 évig élt és nem az autó ütötte el.
2019. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
#22 Nem tudom, fogta magát és elpusztult. Etetem és játszani is szoktam vele, de akkor megy ki, amikor akar és oda megy ahova akar. Inkább legyen rövid, de tartalmas, boldog élete, minthogy börtönben élje le.
2019. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!