Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy a cica hasa?

Miért megy a cica hasa?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt vele baj. Kicsi 3 hónapos. 2-3 napja megy a hasa. Eddig csak vizet meg alutasakos kaját kapott. Igaz volt amikor másikat kapott nem azt amit eddig. Attol lehet? Vagy más baja van? Viszem majd orvoshoz is valamelyik na csak addig hátha van ötlete valakinek.

2019. júl. 16. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Alutálkás tasakos dolgok zselések ezek hasztalan dolgok . Jobb száraztáp sok víz télen néha csirkehús zúza hasznosabb .m
2019. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eszi meg a száraztápot. Van amikor az alutasakoshoz hozzákeverem. Akkor elrágcsál 2-3 szemet de magában nem eszi meg. Pedig volt hogy mást nem adtam neki de akkor meg nem evett csak nyávogott.
2019. júl. 16. 16:41
 3/4 Metionin ***** válasza:
Az alutasakos az csak nasi, attól me gy a hasa. Mintha mi csak fagyit ennénk egész nap. Vegyél neki egy jó junior tápot és tedd elé 15 percre. Ha nem eszi, elveszed és a következő kajára újra eléteszed. Meg fogja enni, ha 2 nap múlva akkor 2 nap múlva. A miénket anyám rászoktatta az alutasakosra aztán csodálkozott hogy nem hízik meg nem eszik meg mást. Hazamentem, 2 nap alatt ette a tápot ezzel amit írtam.
2019. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondja az orvos hogy a kajátol megy a hasa. A kite kat kaja az egyik leghosszabb amit kaphat.
2019. júl. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!