Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oltás után lehet legyengült a...

Oltás után lehet legyengült a macska?

Figyelt kérdés
Virbac FEligen CRP kombinált oltást kapott ma két cicám és nem igazán vannak jól. kb oltás után 3 órával jelentkeztek a tünetek, melegek és nem csinálnak mást csak fekszenek, dorombolnak és gyengék. Remélem hogy csak átmeneti állapot náluk.
2019. júl. 18. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, inni ittak?
2019. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egyik igen, evett is egy alutasakos-t. De a másik nem csinál mást csak alszik. Mi ez? Az injekció hatása? UGye nem lesz baj?
2019. júl. 18. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek? Ez az első oltásuk? Elvileg nem kéne hogy baj legyen, az oltás akkor szokott gondot okozni, ha a macska már eleve fertőzött a vakcinában található vírusokkal, vagy esetleg más betegséggel! Lehet megviselte őket az oltással járó hercehurca,főleg ha félénkebbek! Azóta jobban vannak már? Ha reggel is letargikusak, én mindenképpen szólnék az orvosnak!
2019. júl. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fiatal cicák. Reggel nem volt már semmi gond. Ettek, az egyik már szaladgált is valamennyire, visszanyert egy kos energiát, de azért figyelni fogom még őket. A védelmi hatása ilyenkor az injekciónak megmarad? Lereagálta így helyesen az immunrendszer?
2019. júl. 19. 07:54
 5/10 A kérdező kommentje:
*kis... bocsánat, elgépeltem.
2019. júl. 19. 07:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen! Minden rendben lesz, figyeld őket, ha bágyadtak, hívd fel a dokit, de oltás után egy két napig előfordul, gyengített vírust kaptak.
2019. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! ☺️ Úgy tűnik visszatértek a rendes kerékvágásba. Egy hónap múlva ismétlő oltás. Az is megviseli őket?
2019. júl. 19. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, macskafüggő szerintem. Nekem 4 van, de csak az egyik tűnik megviseltnek az oltás után.
2019. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy picit megviselte oket, de ez így még normális ha már rendben vannak.

Az én cicaimnal sosem tapasztaltam ilyet, de vannak érzékenyebb cicusok is.

2019. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendben vannak már azóta. Az egyikőjük már aznap este túl volt rajta, a másik reggelre teljesen kipihente. Szaladgálnak,jókedvűek.
2019. júl. 22. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!