Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS,4től van állatorvos, a...

SOS,4től van állatorvos, a kacsa vizet hány!?

Figyelt kérdés

Ugyanazt eszi a két kacsa, ugyanott tartjuk őket, tegnap az egyiknek kisebb volt a begye etetés után, de gondoltam a másik bekapkodta előle a kaját.


Mára le van gyengülve, a begye tök üres, hagyja magát felemelni, a csőréből víz folyt.


16-00tól rendel a doki, eddig ez a kacsa volt az aktívabb..


Adtam neki tejet, hátha bekapott valami nem odavalót, de nem akart inni belőle, ahogy enni sem akart.


A másik kacsa kifogástalanul van, vagy valami születési cucc lehet, vagy bekaphatott valami rosszat.


Mit tudok vele kezdeni 4ig?


2019. júl. 29. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon biztos elérhető az orvos, hívd fel! Ha a saját orvosotok nem elérhető, hívj mást
2019. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elkülöníted a másiktól, bár ha fertőző, akkor valószínűleg már elkapta az is.

A madarak csak akkor hagyják el így magukat, ha a végüket járják.

2019. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit, azt mondta vigyem be négykor, nagyon nem lehet vele semmit kezdeni távolról, kérdeztem a tejitatást, de azt mondta náluk nem hat.
2019. júl. 29. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd meséld el mit mondott, érdekel.
2019. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmi hasznosat, nem tudja mi baja, de a tej rossz ötlet volt, mert egy az egyben kijött belőle a rendelőben(azért adtam neki, hátha jobban lesz), kapott egy antibiotikum injekciót, hátha segít alapon, holnap vár vissza, hátha túléli az éjszakát..


Már fel sem áll, és kicsit dülöngél, ha megpróbálja, nincsenek jó kilátásai.

2019. júl. 29. 18:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Meghalt a kacsa
2019. júl. 30. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom :'(
2019. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!