Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki tud Szolnokon, és vagy...

Valaki tud Szolnokon, és vagy környékén olyan állatorvost, aki megvizsgálna egy kisgalambot?

Figyelt kérdés

(Ha valaki esetleg látta,igen ez az a kisgalamb aki a "lehetséges hogy meghűlt a kisgalamb?"kérdésben szerepelt)


Semmi komolyról nem lenne szó,csak egy kis vizsgálat hogy minden rendben van-e vele.



2019. szept. 10. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elolvastam a másik kérdésed, a férjem foglalkozik galambokkal. Azt mondta, hogy valószínűleg galambhimlő okozza a problémát. Az évnek ebben a szakaszában kelt fiókákat támadja meg. Nem tudsz vele csinálni semmit. Vagy megmarad vagy nem.
2019. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy országos lefedettséget mutató térkép, önkétesekkel.

[link]

Helyben nincs orvos, legközelebb Hortobágy van. Fel kéne hívni őket, vagy Mályit, hogy ismernek-e valakit Szolnok környékén.

2019. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Vagyok, én is Szolnok megyéből. Melyik részén laksz? Olyan állatorvost keress, aki nem háziállatokkal foglalkozik, hanem haszonállatokkal. A fent említett betegséget és a megfázást is elkapják a csirkék, pulykák és más madarak is. Tényleg nem fog vele kezdeni semmit, max., ha megfázás, akkor azt fogja mondani, hogy vegyél neki kakasport. Ezt gazdaboltban be tudod neki szerezni, nem drága. Inkább galambászt keresnék fel a helyedben, ők jobban megmondják, hogy mi van a galamboddal. Szolnokhoz legközelebb szerintem, Rákóczifalván találhatsz.
2019. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a galambhimlőnek,a tünetek nem tapasztalhatóak rajta és a 4-5 lappangási idő alatt jelentkezniük kellett volna de figyelem a tollatlan részeket. A nehéz levegővétel,tüsszögés,remegés már a 2. nap elmúlt hogy nálunk van. Az állatorvos és galambtartó akiket megkérdeztünk azt mondták jól tettük hogy befogadtuk mert különben elpusztult volna szegény mint a testvére. Az előző kérdésnél még több info van a piciről, rendszeresen frissítsük^^
2019. szept. 12. 20:24
 5/5 A kérdező kommentje:
4-5 nap*
2019. szept. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!