Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájokkal mit...

Hullámos papagájokkal mit csináljak, hogy ne legyen melegük?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyéméim ablakba ahol jár a levegő lógnak (persze nem napra rakom őket) és van bent nekik edény vízzel amibe fürödnek :)
2010. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd őket a leghűvösebb szobába,mást nemigen lehet:SViszont a huzattal vigyázz,mert érzékenyek rá,a miénk ha egy kicsi huzatot kapott,már beteg volt.
2010. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Imádnak fürdeni! Tegyél egy nagyobb edénybe -nem jéghideg- langyosabb vizet, majd meglátod, hogy mennyire fog tetszeni nekik:)
2010. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

próbáltam fürdetni, de csak ittak belőle:(


kivittem a konyhába, ahol hűvös van, mert klímát nem merek rányomni, nehogy bajuk legyen

2010. júl. 15. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok..


Huzatot nem kapnak az enyéim.Soha se kaptak,levegő jár de nem huzatos. Lassan már 5 évesek :)) 3 db.

Vizet meg be kell rakni és hagyni őket.Nem oly sűrűn fürdenek csak amikor úgy gondolják.Szóval bent kell hagyni.

2010. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyém mindig jelez ha fürdeni akar, akkor az itatójában lévő vizet fröcsköli. Máskor nem is igen fürdik ha beteszek neki egy tállal vizet.
2010. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én láttam olyat, aki egész nyáron kint tartotta a

árnyékos helyen, fa alatt.

2010. júl. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nimfáim vannak, de ők is tavasztól-őszig kinn vannak az udvaron árnyékos helyen, és van bent nekik edényben fürdőviz. Minden nap ugyanúgy cserélem, mint az ivóvizüket.
2010. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam vinni az erkélyre, a hűvösre, és nekem is van bent kis "medencéje" és abban szokott fürdeni.:DD
2010. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!