Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha egy tojó hullámos papagájná...

Ha egy tojó hullámos papagájnál (párban van és a párja szelíd) elértem azt hogy megsimogathatom akkor már ki is engedhetem a kalitkából?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Persze nyugodtan! De az ablakot is nyisd ki, hogy kapjon elég friss levegőt!
2011. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát először gyakorold azt vele, hogy álljon a kezedre, és ha megtette, akkor kicsit mozgasd a kezed. Ha ez megy, úgy hogy nem fél tőled, akkor kiengedheted.

2011. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
ne legyetek már hülyék. miért ne engedhetné ki? a madárnak ugyanőgy kell a repülés, még akkor is, ha nem szelíd. ha meg nem szelídül meg, akkor örökre a kalitkában tartja? ne vicceljetek már
2011. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiengedheted csak előtte húzd el a függönyöket és csukd be az ablakokat.
2011. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elsőnek ne higy ugy ki megy a papagáj xD
2011. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beus35 ***** válasza:

Én ha otthon vagyok a kalitka ajtaja mindig nyitva van!!

Élvezik a szabadságot,repülést,és kell is nekik!!

Ablakot csukd be,és balesetet okozó tárgy ne legyen elől!!

2011. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan kiengedheted, viszont gondoskodj arról hogy az ablakon legyen függöny, nehogy nekimenjen és megüsse magát.
2011. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!


Második vagyok. Azzal egyetértek hogy szükségük van a repülésre, de hogy zárjátok vissza, ha nem szelídek??

2011. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló egy hülye!És annyira én sem vagyok hülye hogy kinyitom az ablakot azért hogy kirepüljön!
2011. nov. 1. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-ső komentelő hülye vagy.. minek szólsz ide ha butaságot mondasz azé másnak ne akarj rosszat..
2011. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!