Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy galamb lefagyott kb 10...

Egy galamb lefagyott kb 10 percre, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az erkély üveg másik oldalán volt, kb 10 percig meg se mozdult, bármit csináltam. Kopogtattam neki meg ijesztgettem de csak nézett.


Utána megijedt amikor közelebbről megnéztem. Én végig azt hittem hogy meg fog halni jaj szegény madár hát itt fog megfagyni a párkányon végülis mind1 mert elrepült.


2020. febr. 8. 20:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Ezek szerint szerencsére nem volt baja. De te nem tehetsz ilyenkor semmit hiszen vadon élő állat.
2020. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán csak megszokta az ember közelségét.

Tudta, hogy az üvegen keresztül nem tudsz ártani neki.


A városi galambok is az orrod előtt sétálgatnak - egyszer majdnem felrúgtam egyet a busz után szaladva, annyira nem zavartam :D


Voltak galambjaink, sokszor volt hogy csak mozdulatlanul üldögéltek, bambultak :)

2020. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy töredezettségmentesített. Ha lefagy, újra kell indítani.
2020. febr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A galamb nem számítógépes program, hogy 10 percre lefagyjon. 😄
2020. febr. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolkodott hogy ma milyen színű autókat fessen át más színűre, vagy az is lehet figyelte hogy mikor mész ki a lakásból csak hogy tudja mikor kell körülbelül elérni a bombázó magasságot.


Egyébként ilyet én is tapasztaltam emeletes parkoló korlátján ült nézett kifele, én meg mellé beálltam és elkezdtem videózni de kb 10 centiről :D nem zavarta tuti valamin járt az esze. :D

2020. febr. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodott hova kell vinni a küldeményt mert elfelejtette
2020. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!