Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy kékcinege napok óta be...

Egy kékcinege napok óta be akar jönni az ablakon. Mit csináljak vele hogy elzavarjam?

Figyelt kérdés
Napok óta itt pogózik az ablakkal, és már nagyon idegesít. A ruhaszárítót is arrébb raktam, azt hittem arra akar rászállni, de nem segített, továbbra is itt van. Szellőztetni se merek, mert félek, hogy berepül a lakásba.

2020. márc. 22. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy az ablakban lássa saját magát és arra reagál így?
2020. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Nem bemenni akár, hanem elüldözni a tükörképét.

[link]

2020. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan szellőztess, nem bemenni akar.
2020. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megzavarta a tükörképe látványa. Ragassz az ablakra ragadozómadár sziluettet!


[link]



[link]

2020. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Valóban ablakpucolás után jelentkezett a probléma. Még nem lett visszatéve a szúnyogháló, de akkor az majd megoldja szerintem.
2020. márc. 28. 09:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, tényleg a tükörképét próbálta elijeszteni. Felraktam a szúnyoghálót, azóta eltűnt a cinege. Köszi mindenkinek!
2020. márc. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!