Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel etessem a madarakat?

Mivel etessem a madarakat?

Figyelt kérdés
Elobb voltam kint es sok madar csicsereg , gondoltam adnek nekik valamit de magvakon kivul mit esznek? mit szabad adni enni nekik? madar haz sincs, gondolom anelkul is odamennek nem?
2020. ápr. 8. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Magvakat kell nekik adni,pl shotyi,mást nemigen tudsz
2020. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Lapáttal.
2020. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Lisztkukacot adhatsz. A csontkukac viszont tilos! Nekem hörcsögeim vannak (külön helyen, mivel együtt nem tarthatóak), és nekik is kell fehérje gyanánt rovar. Nekik élő lisztkukacot szoktam venni, és abból mindig teszek ki a madaraknak az itató mellé. Szokott belőle vinni feketerigó és rozsdafarkú is. Ha marad, azt pedig éjszaka megeszik a sünik, ugyanis elég sok jár keresztül az udvarunkon.
2020. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Most már semmit, télen etetjük a madarakat. Csinálj inkább egy madáritatót-fürdőt, na az nagyon népszerű lesz!
2020. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem ajánlatos etetni a madarakat. Van már bőven ennivalójuk.
2020. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
73 válaszoló!netudd meg hány madárfiókát neveltem fel CSAK csontkukacon 3-at biztosan!
2020. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem jó a csontkukac. Minden ősszel pofázzák a madármentő egyesületek is...
2020. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIVEL! Télen kell madáreleséget kirakni, tavasszal tilos etetni a madarakat mert többet ártasz vele, mint használsz. Majd ha jönnek megint a fagyok és nem találnak maguknak élelmet, akkor rakhatsz ki, de ilyenkor már nem szabad.
2020. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor semmivel, most találnak élelmet, majd télen lehet kitenni magvakat.
2020. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Novembertől kb.márciusig, max áprilisig etetünk, utána már nem. A magevők is rovarokkal nevelik a fiókákat, nem kell kitenni. Vizet azt lehet, de naponta cserélni kell.
2020. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!