Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi idő alatt tanul meg a...

Mennyi idő alatt tanul meg a hullámos papagáj beszélni?

Figyelt kérdés
most szeretnék venni
2010. júl. 27. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

attól is függ pl hogy mennyit foglalkozol vele egy nap..

az én hullámos papagájaim nem tanultak meg beszélni, de én nem is tanítottam őket. foglalkozz velük sokat és akkor el tudnak sajátítani pár szót :D de azt ne várd el hogy úgy fogsz vele beszélgetni mint valamelyik ismerősöddel :DD

2010. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hímek könnyebben és gyorsabban tanulnak meg beszélni. De így is hónapokba telhet. Persze attól is függ, hogy mennyit foglalkozol vele.
2010. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nos az én papagájom fél év alatt tanult meg beszélni, és azóta is csak tanulja a szavakat. és az butaság hogy a hímek tanulékonyabbak, épp hogy azok amelyikek kevésbé hajlamosak a hangutánzásra. csak sokat beszélj hozzá :)
2010. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szazsi94 válasza:

Ha olyan közegbe teszed, ahol minden nap, akár több órán keresztül is hall beszélgetéseket, elsajátítja a leggyakoribb szavaidat :D barátnőmé a káromkodásokra specializálódott XDXD de sajnos így is eltelik 1-2évbe, barátnőm úgy kapta, hogy már tudott pár szót, valami ismerőstől, és így könnyebben kapható lett az új szavakra. Az enyim boltból lett véve:)de pár hónap alatt se mentem vele semmire :S:D

Sok sikert!!!

2010. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!