Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madárnak van éjszaka...

Milyen madárnak van éjszaka "vijjogó" hangja?

Figyelt kérdés

Napok óta hallom elég közelről éjszaka. Most is kb 5 másodpercenként. Melyik madárnak van ilyen hangja?

Remélem nincsen baja.


2020. jún. 4. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bagoly?
2020. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bagoly.
2020. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges! Rákeresek neten a hangjára. Köszi!

Érdekes csak az utóbbi időben hallom. Ma is órák óta ez van. A tv sem nyomja el a hangját. A szembe szomszédban vannak nagy fák, talán ott lehet.

2020. jún. 4. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az erdei fülesbagolynak van olyan hangja szerintem.
2020. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazatok volt!!

Rákerestem a neten. Az egyik cikk végén van egy videó. Ugyanez a hang van itt is! Kis bagolynak írják!

Köszi nektek! Mindig tanul az ember. :) Rendesek vagytok!


[link]

2020. jún. 4. 22:14
 6/8 anonim válasza:
Nalunk is van egy! Neha olyan hangos, hogy a fuldugon is athallatszik.
2020. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De cuki vagy:-).

Erdei fulesbagoly fiokainak a hangja. Tehat nem kis bagoly a neve, hanem a kis baglyok adnak ki ilyen hivo (elelemkeregeto) hangot a szuleiknek. Altalaban majusban-juniusban hallhatod es tenyleg kb. par percenkent. Ilyenkor mar kirepulnek, de meg etetik oket a szulok es egy kupacban vannak a kozeli fakon. Nalunk az egyik nagy lakotelepen a parkolo fain nyomtak ezt napokig. Mi kimentunk es meglestuk oket es tenyleg baglyok voltak. Az erdei fulese.

2020. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem a nevére írtam, hogy kis bagoly, hanem arra írtam, hogy "kis" hogy fióka. Bocsi ha félreéethető volt.


Köszi mindenkinek!! Igen, #6: nagyon hangosak!!

2020. jún. 5. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!