Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Székesfehérváron találtam egy...

Székesfehérváron találtam egy kóbor, valószínű Nemes hím papagájt, hol tudnám bejelenteni az eltűnését, vagy hol tudnék segítséget kérni akik biztos hogy kimennek és megpróbálják befogni?

Figyelt kérdés

Hívtam már egy állatmentő csapatot, azt mondták nem mennek ki mert nem tudják befogni.

Nagyon aggódok szegényért, mivel nincs túl sok esélye a túlélésre...Ha tudnám én is befognám csak legutóbb egy több méter magas fán láttam... :(


2010. júl. 31. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki kell rakni egy ketrecet kajával, nyitott ajtóval jól látható magas helyre és madzagot kötni az ajtajára, gyakran belemennek mert éhesek vagy ismerős a ketrecforma.Van hogy hazatalálnak, vagy a közeli papaájtartók udvarába tévednek a csivitelést követve.
2010. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!