Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Verébfiókának mikor lehet...

Verébfiókának mikor lehet magot adni?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy verébfiókát az udvaron és behoztam a házba, mert a testvérét sajnos megette a macska. Már eszik egyedül, de repülni nem tud. Az a kérdésem hogy mikor szabad majd magvakat adni neki? Van kanárim, annak az ételéből adhatok neki?

2020. jún. 19. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mert a lisztkukac tiszta, gabonát, lisztet eszik, a légy pedig dögöket meg szart, abba rakja a petéit. Ezen kívül magas az ammóniatartalma, ami nem jó a madaraknak. Azonkívül ha élnek akkor kirághatják magukat a madárból..

Hasznos: [link]

2020. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Láttál már tisztességes horgászbolti csontit? Azok mind tenyésztettek, szart végképp nem láttak, ellentétben a természetben előforduló csontiktól-bogarakról, legyekről amit soha nem hagy ott a madárka.
2020. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Kiengedtem a verebet a szobában hogy lássam hogy repül és tud! Elég jól. Még a szekrény tetejére is felépült, így elhatároztam hogy kiteszem az udvarra nyitott kalitkával hogy lássam mi lesz. Elkezdte hívni az anját aki máris ott termett. Akkor a kicsi kirepült a kalitkából és felrepült a kapura az anját mellé, bementek a szomszédba és felszálltak a fára. Most már nyugodt vagyok és örülök hogy megmentettem a macskától és hogy újból a családjával lehet.
2020. jún. 21. 17:26
 14/16 A kérdező kommentje:
A szekrény tetejére is felrepült*
2020. jún. 21. 17:26
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Szuper, így a legjobb a történet:)

Ha Dr. Déri János nem tanácsolja a csontit, akkor pedig rá fogok hallgatni.

2020. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak ne lepődj meg, ha a Dr. Dériről soha nem hallott vadmadárka szájában egy halom csontit látsz amint jóízűen zabálja. + egy mérges horgászt kicsit odébb :)
2020. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!