Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam 3 madárfiókát,...

Találtam 3 madárfiókát, milyen fajta?

Figyelt kérdés
Az egyik a háztetőről gurult le, mert a fészek ott van a háztető fölött az ágon. A másik kettő már kiesett, a bokorban voltak. Behoztam őket a házba, mert ha otthagyom őket akkor a macska 100% hogy végez velük. Gilisztát ehetnek? Répát? Veréb fiókát neveltem már,de az magevő, ezek lehet hogy nem. Most tojást főzök nekik. Itt vannak a képek: [link]

2020. jún. 26. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nőstény feketerigo fiokának tűnnek. Vagy add be őket egy madármentőnek vagy ha van rá időd és kedved akkor akár te is fel nevelheted őket. Ha még nem esznek maguktól akkor kukoricadarát vízzel össze keverve egy kis be öntő szerüséggel ha ki nyitod a csőrét és bele rakod a cuclit a szájába és bele nyomod akkor ő eszik úgy. (ezzel az annyát helyettesítés mert az anya meg rágja a kaját és onnan bele rakja a fióka szájába, hogy egyén)
2020. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!