Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beteg a cinege? help??

Beteg a cinege? help??

Figyelt kérdés
Hoztam el a macskát a dokitól és volt a földön egy cinege. Csak tátította a száját, egy hang nem jött ki rajta. Nem vagyok szakértő, de megnéztem a lábai meg a szárnyai rendben voltak és semmi rendellenes nem volt rajta. feltettem egy ágra, hogy hazaviszem a macskát, és hivom a madárkórházat, vagy valami, de amint kezembe vettem a macskahordót, elrepült. Sok a cinege meg a madáretető itt, de még egyik sem hagyta magát megfogni, ezért kérdem hogy szerintetek vajon lehetett valami baja? (bár már mindegy sajnos, csak érdekel)

2020. júl. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
A meleg miatt is lehet, szomjas volt talán és túlhevült.
2020. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kináltam vizzel, 1-2 cseppet próbáltam a szájába tenni, félsikerrel. Köszönöm a választ :)
2020. júl. 2. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Jobb esetben kicsit fejbe vágta a meleg, kimerült, rosszabb esetben hőgutát kapott.
2020. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem .. Ahol találtam, ott nem messze van egy panelház ami előtt van egy kis tavacska, remélem odatalál..
2020. júl. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!