Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egészséges ha egy galamb napi...

Egészséges ha egy galamb napi kétszer párzik?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos mentett hím szirti galambom. Február óta mindennap párzik a lábfejemmel,min napi kétszer(lehet 3-4 alkalom is). Ez egészséges így vagy ne engedjem neki?(Van párja csak még nem ivarérett és nem akarom még őket összeengedni)


Természetesen nem direkt csinálom,a lábam nem mozgatom és direkt nem szürke/fekete zoknit veszek de akkor is.



2020. júl. 19. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt elképzeltem 😂😂

Szerintem egészséges reakció, mint a kutyáknál is, csak ugye gusztustalan. És mivel a kutyáknál is a kasztrálás majdnemhogy az egyetlen megoldás a problémára... marad a másik, a párkeresés.

Szóval amint összefut a kedvessel, megcsalja majd a lábadat 😂

2020. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Csak "kanos"
2020. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
csak nehogy galamb-láb hibridek keljenek majd ki a tojásokból ;D
2020. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges, csak undorító!
2020. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A galambod nem akar esetleg gyakorira regisztrálni? Van itt sok hozzá hasonló. xD
2020. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Egyébként ilyen:


[link]


Annyira megszoktam hogy nekem màr nem undi xD

2020. júl. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!