Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Jákó papagáj kereskedésből?...

Jákó papagáj kereskedésből? Jó ötlet ez? Megbízható weboldalakat tudtok küldeni a tartásáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van az egyik állatkereskedésben egy jákópapagáj. Már legalább 10 éve ott van, szerintem sosincs kiengedve, elég lestrapált szegény. Jó ötlet lenne megvenni őt? Vagy hoznának a helyére egy másikat? 10 éve ott van, kereslet nincsen rá. Mit gondoltok?

A tartásáról szóló cikkeket tudnátok küldeni nekem? Még sosem volt papagájom, de rajta szeretnék segíteni.

Szobában lehet tartani? Van kertünk is, így ottis bőven elférne, még röpdénk is van.



2020. aug. 8. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kereskedésben láttad? Biztos, hogy eladó és nem az egyik boltos vagy a tulaj madara?

Egy ilyen papagáj 2-300 ezer ft tudsz róla?

Amúgy ha jól tudom védett és cites papír kell hozzá és vásárlás után be kell jelenteni mert ellenőrzik, úgy mint a görög teknösöket.

2020. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, véletlenül elküldtem...

Itt egy cikk, ez elolvashatnád:

[link]

2020. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha papagájt akarsz, akkor ne jakoval kezdd. Az egyik legnehezebben tartható madár és nem olcsó mulatság, nem beszélve arról, hogy párban kell tartani. Madarat ne kereskedésből vásárolj,mert minimum a normalis ár haromszorosát fogod érte fizetni. Ha megveszed, úgyis hoznak a helyére.
2020. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!