Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Rózsásfejű törpepapagájhoz...

Rózsásfejű törpepapagájhoz párt veszek, akkor halkabb lesz?

Figyelt kérdés
Van egy kismadaram, és eddig-pár hónapja-egyedül el volt, tettem be neki plüssállatot, óránként foglalkozott vele valamelyik családtagom, vagy én, volt társasága. Most albérletbe fogok költözni, és munkát vállalok, szeretnék neki párt venni-tenyésztőtől-csak félek, hogy hangosabb lesz. Tapasztalatok?
2010. aug. 5. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy működik, mint a hullámos papagáj, akkor igen. Volt egy hullámosom, tök jól elvolt, kézhez szokott. Aztán vettem mellé párt, és olyan vad lett, és annyit ricsajoztak ketten, hogy nem bírtam elviselni őket. Egymást hergelték. vagy ha az egyik csöndben ült, a másik biztos hogy ricsajozott. Hajnaltól estig egy csendes perc sem volt. Kora tavasztól már a teraszon volt a helyük...
2010. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a mi párunk veszettül hangos, folyton beszélgetnek, veszekednek, pörölnek, csevegnek, mint egy házaspár. Még lámpaoltás után is csicseregnek egymással kicsit.
2010. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 6. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen hallkabb lesz , de nem sokkal .:)
2010. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!