Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A sirályok emberre is támadnak?

A sirályok emberre is támadnak?

Figyelt kérdés
Este úsztam a Velencei tónál, messze a parttól ès több sirály alig 1-2 mèterre, nagyon megközelített,úgy láttam ha nem fröccsökölöm intenzíven őket megtámadnak.Ragadozó madarak ezek, előnyben vannak,èn a mèlyvízben,úsznom kell a karommal,lábammal,ők meg többen egyszerre az èles csőrükkel.Ha nem támadni,akkor mit akartak?

2020. aug. 26. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%

Vérsirályok voltak, a beleidet akarták kihúzni a füleden!

Mégis mi a francot gondolsz? Hamarabb félnék egy szemeteslapáttól mint madaraktól.. nem fognak bántani, félnek az embertől, és a csőrük sem éles. Kaját azt keresnek, ha túl közel vagy a fészekhez esetleg megpróbálnak elriasztani. Remélem egy 8 éves kislány vagy és nem felnőtt férfi pl...

2020. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem èrtetted meg a helyzetet: 1,az ember mèlyvizben úszik,ilyenkor nem tudom feltűnt-e,tudsz-e úszni,ezt mindkét kezével ès lábával szokta,így védekezésre kevèsbè kèpes,nem a szárazföldön volt,hanem távolabb a parttól.Igy bárki kevèsbè kèpes a védekezésre,ha a feje lóg ki a vízből 2, a sirályok többen voltak,és ahogy előző posztoló is írta akár támadhatnak is,de nem írtam ezt,hanem azt kérdezem én is,hogy mit akarhattak.
2020. aug. 27. 08:55
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Sirály nem támad emberre. Azt felfogod, hogy te voltál olyan helyen ahol nem kellett volna? A sirály halászik. Valószínű, hogy olyan helyen úsztál ahol ők szoktak halászni, és a területüket védték. Nehogy már beképzeld, hogy élve felakartak nyársalni a csőrükkel.
2020. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ha a területüket vèdték,akkor tehát támadni akartak..vagy szerinted hogy akarták vèdeni a területüket,ha ezt akarták, Milka csokival akartak kínálni,hogy elmenjek?
2020. aug. 27. 19:10
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te most csak vitázni jöttél fel ide????

Bármi logikus választ kapsz, arra te rákontrázol.

Jó, akkor majd én igazat adok neked. Igen bazzeg, meg akartak enni!!!

Tessék, boldog vagy?

2020. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16-nak.

A videón a csaj volt olyan ostoba, hogy kajával csalogatta oda a sirályokat. Nem támadni akartak akkor sem, hanem csak a kajára mentek.

Állj ki a kezedben egy hot doggal. Rögtön 50 sirály repked majd a kajára, a kezedből akarják kikapni. A cél nem az volt, hogy megtámadják.

2020. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

15/17


"Jó, akkor majd én igazat adok neked. Igen bazzeg, meg akartak enni!!!


Tessék, boldog vagy?"


Ebben erős kètelyeim vannak,hogy még akartak enni,így sajnos nem, egyáltalán nem vagyok boldog.Továbbra is keresem a választ a kèrdèsemre,remèlem lesz majd madarász szakember például, aki tudja a választ.

2020. aug. 28. 23:19
 19/22 anonim ***** válasza:
Öcsém, ennyit kattogni egy ilyen hülyeségen...
2020. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakember, de a sirályokat ismerem. Ha valaki egyszer is megetette őket, az nagyon nem megy ki a fejükből. Szerintük onnantól kezdve az nekik jár. És ha nem kapják meg, akkor eléggé be tudnak zizzenni. Tengerparton éltem 3 évet, a társasház egyik lakója folyton nekik adta a maradékot. Ha nem volt épp otthon, ezek képesek voltak az ablakokon dörömbölni a csőrükkel, egyszer be is sétált az egyik a MI nappalinkba, hogy na mi lesz már, kaját nekem, MOST,MOST,MOST. Egészen döbbenetes mértékben pofátlanok. Persze ez nyilván nem ugyanaz a faj, mint amelyikkel te találkoztál, de valószínűleg ezek mind egyformák. A szomszéd egy idő után végül slaggal locsolta őket, hogy hagyják már végre békén, ne zaklassák folyton :D Nagyon röhögtem :DDD


Ezek alapján én úgy gondolom, valaki nemrég haverkodni akart velük, kaját kaptak tőle, és ezért nálad is bepróbálkoztak. Nem kell tőlük megijedni amúgy, el kell őket zavarni, ahogy te is csináltad, és reménykedni benne, hogy elunják a terrort vagy rászállnak inkább valaki másra :D

2022. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!