Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S.OS. Ez normalis?

S.OS. Ez normalis?

Figyelt kérdés

tegnap elott este vettem 2db 3 honapos hullamos papagajt, egy tojot es egy himet. azota eleg furan viselkednek es nm tudom eldonteni, h ez miert van (azert, mert meg kell szokjak a helyet vagy mivel meg elegge fiatalok)


szvl amikor hazahoztam oket es tegnap reggel csak egy helyben ultek, nm mozogtak, nm adtak ki hangot, nm ettek es nm ittak. Del korul javult a helyzet, mar csipogtak egyet-egyet, tollaszkodtak, ettek-ittak, de csak keveset es rovid ideig (ez az egesz mozgalom 5-10 percig tartott). miutan ezt befejeztek, ugyanugy alltak egy helyben, nm mozdultak, semmit nm csinaltak. ezek a mozgalmak kb 1-2 orankent voltak.


ez normalis? es ha igen miert van?

vk segitsen, mert most vannak eloszor hullamosaim



2020. aug. 28. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt papagájom, de szerintem normális. Meg kell szokniuk az új környezetet.
2020. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, majd feloldódnak.
2020. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oke, koszi
2020. aug. 28. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta rendesen viselkednek?🤔
2020. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, mar termeszetesen viselkednek, minden oke. valszeg csak meg kellett szokjak a helyet
2020. szept. 5. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!