Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mamamnak van egy Kakaduja es...

Mamamnak van egy Kakaduja es 16-18 eves. Azt vettem eszre hogy nehezen veszi a levegot. Mitol?

Figyelt kérdés

Ez a madar kb 16-18 eves lehet

Most vettem eszre hogy olyan mint ha nehezen venne levegot.

Mitol lehet ez?

Akinek van vagy volt Kakadu madara vmi tanacs?



2020. dec. 26. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy kakadu? Nem nimfa esetleg?

Budapesten Exopet-Dr.Pazár Péter állatorvos, az egyik legjobb szakember. Székesfehérvár, Hortobágy, itt vannak a madaras orvosok. Ha Erdélyben vagy, Vásárhelyen és Kolozsváron tudok ajánlani.

Ezt itt gyakorin nem fogod tudni megoldani. Lehet bakteriális, víírusos, traumatikus, időskori, nem lehet erre választ adni.

Ha nekem problémáim vannak a madaraimmal, akkor bizony állatorvoshoz fordulok, nem anonim rosszindulatú laikusokhoz, akik a gyakori 95%-át kiteszik...

2020. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet megfázása is vagy váladék az orrában. Mindenképp kellene orvos tanácsa. Étrende rendben van?
2020. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!