Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek a mamámnak?

Milyen kutyát vegyek a mamámnak?

Figyelt kérdés

Nem rég halt meg a papám. Gondoltam hogy veszek a mamámnak egy kutyát hogy nem legyen olyan magányos.Apukám bele is egyezett de nem tudjuk melyik kutya lenne jó, mert meg kéne felelnie néhány feltételnek: - szeresse a gyerekeket,barátságos legyen

-ne hullassa annyira a szőrét

-könnyen tanuljon

-ne legyen az a óriási dög de ne is az a patkány legyen

(esetleg border collie jó lenne? )



2012. nov. 9. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
border collie szana szét szedne mindent mert nem hiszem, h mamád kellő képpen lefárasztaná. labrador vagy golden retriever jó lenne szerintem! sokkal nyugodtabbak mint a border collie.
2012. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jó, nem egy idős embernek való ez a fajta. Én azt javasolnám, hogy hozzatok ki menhelyről egy felnőtt kutyát. Így tisztában lesztek a méretével, a menhelyen elmondják milyen a természete valamint kimarad a gyerekkor is amikor elég nehezen kezelhetőek a kutyák, így ez is könnyítés lenne a nagymamádnak. Ja és azért kérdezd meg a nagyit is róla, kutyát nem adunk ajándékba, főleg ha nincs rá felkészülve az illető !
2012. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy a mamád szeretne kutyát? Először azért nem árt, ha őt is megkérdezitek. Szerintem inkább fogadjatok örökbe menhelyről egy kutyust. Nem biztos hogy egy idősebb embernek van türelme egy kölyök kutyához.
2012. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 petrusi ***** válasza:
100%
Részvétem. De nem hinném, hogy ezért kutyát kéne venni. A mamád minden bizonnyal már nem tudná kielégíteni egy kölyökkutya mozgási és más igényeit.Látogass el a menhelyekre, nézz körül, keress egy kicsit idősebb, kiegyensúlyozott kutyát.A gondozók biztosan tudnak majd segíteni, hogy az igényeidnek megfelelő kutyust találj!
2012. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. De mamádnak biztos, hogy jó lenne egy kutyus? Ha szereti a kutyákat akkor menhelyről fogadjatok örökbe. Kérdezz rá mamádnál de biztos azt mondja, hogy nem kell neki. Azért azt is csak sétáltatni kell. Bírná mamád minden nap?
2012. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom,hogy előbb a mamáddal kellene megbeszélni és bevonni őt a kiválasztásba. Mégis csak neki kell majd a kutyával együtt lenni, és nem egy tortát vagy virágot akarsz neki venni.
2012. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

akkor szét nézek egy menhelyen :)

2012. nov. 9. 17:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom merre laktok, de ha pestiek vagytok, meleg szívvel ajánlom a Zöld Menedéket, Vácon. Nem rég jártam ott, és botrányos, hogy mennyi kutya/macska keres gazdit- szinte hiába. Többet is láttam, akik megfelelnek a fenti leírásnak.
2012. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Uszkár(Törpe,Közép,Óriás),Bichon Havanese
2012. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!