Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segítség! Mi lehet a baja két...

Segítség! Mi lehet a baja két nimfámnak?

Figyelt kérdés

A hím az előbb hányt, széklete is folyósabb mint tegnap, de viszont most evett már. Még várok, hogy ismétlődik-e a hányás(tegnap is volt). Emellett bágyadt, ha kiveszem a kalitkából leül és nem mozdul, a kalitkában is egész nap egy helyben ül, hiába noszogatom. A tojó szintúgy, ő nem hány, de folyamatosan remeg. Őt még enni sem láttam(2 napja van itt), persze ettől függetlenül lehet hogy evett.

Ja, és nem "énekelnek", rikácsolni is csak akkor hajlandóak, ha már nagyon megijedtek, pedig azért a hím szokott...

Mi lehet a baj? Elvinném állatorvoshoz, de falun lakom és itt nincs, csak akkor megyünk, ha muszáj.


2010. aug. 13. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

én nem tudom hogy mi lehet a baj, de van egy olyan fórum, hogy MGKSZ

madarakkal foglalkozik betegségekkel is nekem is itt adtak segítséget, hiszen az én nimfámnak is hasmenése volt (a hímnek)és már a tojónak is az lett kaptam tanácsot be is vált de a választ nem egyből tudják megadni van mikor napokat kell rá várni most azthiszem muszáj az állatorvos

kívánom a legjobbakat a madárkáidnak!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

igen a hányás komoly dolog mindenképpen vidd el orvoshoz!

én is a legjobbakat kívánom !!!!!

2010. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól van, igyekszem rábeszélni a szülőket. Kösz mindent!
2010. aug. 13. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is vidd el!szegénykék!aztán írd meg hogy mi van velük!!
2010. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj,nagyon sajnállak!Igen,vidd el őket orvoshoz,amíg nem késő!
2010. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!