Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szelídíthetném vissza...

Hogyan szelídíthetném vissza a kéztől elszokott papagájt?

Figyelt kérdés
Régen nagyon kezes volt, kézre jött, simogatni lehetett, azonban az elmúlt időben nem tudtam vele foglalkozni, és már kézre sem jön, illetve ha közel megyek támad. Van rá esély, hogy újra barátságos legyen?

2021. jan. 13. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen papagáj?

Mikor kézhez szoktattad hogy csináltad? Ugyan az a módszer nem jó? :D Mert alapból nem lesz kezes születéstől.

Egyébként én mindig etetéssel csináltam. Markomban bedugtam kaját, evett belőle sokszor, rámászott a kezemre, meg tudtam simogatni. Nálunk is voltak kihagyások, de ezzel mindig rendbe jött. (Hullámospapagáj)

24/F

2021. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kérdésből véletlenül kihagytam, de nimfapapagájról van szó. Először még nagyon pici volt amikor elhoztuk, alig pár hetes, így konkrétan a kezünkben nőtt fel, tehát hozzászokott. Most azonban már nem jön kézre sem
2021. jan. 13. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki szoktad engedni repkedni? Mekkora a kalitkája? Miért nincs párja?
2021. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kell mellé egy pár.

Kézhez pedig étellel, kézből etetéssel és napi pár óra foglalkozással. ( Napi húsz perc alatt nem fog bizni benned)

2021. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kell mellé egy papagáj társ...
2021. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!