Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madarak hideg vagy melegvérü...

A madarak hideg vagy melegvérü állatok ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Off 10: szerintem pedig ennek a jelenségnek a neve butaság, de akkora, hogy neki lehet támaszkodni.

10 éves koromban én is összetévesztettem, hogy Ausztria meg Ausztrália, de akkor szerencsére nem volt internet, hanem kinyitottam az atlaszt és egyszerűen megnéztem.

Tudom, hogy ez egy nagyon absztrakt, ókori származású, megközelíthetetlen, idegenszerű folyamat a mai gyerekek számára, de azért melegen ajánlom, hogy hasonlóan járjanak el.

2021. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
melegek annak ellenére h dínok egyetlen leszármazottai akik hidegek voltak
2021. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#12


A dinoszauruszok sem voltak hidegvérűek, legalább is több mint valószínű ,hogy meleg vagy részben melegvérűek voltak. A hidegvérű-gyíkszerű-lomha dinók egy igen régi s meghaladott elképzelés róluk.

2021. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5%
krokodil is hidegvérű meg a komodói varánusz ánusz
2021. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tevenyereggyarto ***** válasza:
60%

#14


És ezek közül melyik dinoszaurusz? Relatív közel állnak hozzuk rokonságban a többi hüllőhöz képest, legalább is a krokodilok, de nem dinoszauruszok.

2021. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Amúgy a komodói varánusz ánusza a testének a része, nem kell külön említened.
2021. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
nyalogatni azért szabad ha ittfogyasztásra kéred :D de eltértünk a topiktól adjuk vissza a szót
2021. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!