Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem tojnak a tyúkjaim. miért?...

Nem tojnak a tyúkjaim. miért? Van 100 db tyúkom és napi 10 tojásom. takarmány, buza, kukorica, árpa egyenlő arányban 8kg, és ehez 2kg szója megy naponta parálva nem apróra. reggel kapnak főt burgonyát darával jó sürüt.este ezen felül kb.05kg. buzát

Figyelt kérdés
tojás

2021. febr. 5. 06:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%
6-os vagyok:Most miért kellett ennyire leszázalékolni?Rendes tanácsot adni nem tudtam,nem is próbáltam,csak amit tapasztaltam,hogy más hogy csinálta.Ez mitől olyan hülyeség,hogy 0-zni kelljen?Tegyem a kirakatba az összes gúlafejű bizonytalan strébert,írkáljon a rák,de én vagyok a hülye,hogy hiába itt pazarlom az időmet a semmire!
2021. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért hülyeség a 10-es válasz, mert ha egy 100-as tojóállomány napi 10 tojást produkál az nem normális. (Kivéve a pihenő időszakot)


Aki napi 10 tojást akar, vagy csak saját ellátásra, az nem 100 tyúkot tart.

2021. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Fény is kell, meg meleg is.
2021. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!