Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen hatással vana tyúkokra...

Milyen hatással vana tyúkokra ha aloe vera levelet esznek?

Figyelt kérdés

Nem mrégező rájuk? van valami pozitív hatása?

A kukoricán kívül mitől híznak?


2010. aug. 17. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Én itt nem találtam képet...husos levelű enyhén tüskék fölül, zöld és világoszöld foltok vannak rajta...letettem a cserepet a tyúkudvar kerítése mellé egy levél belógott azonnal szétcsípkedték, egymást kergették a darabjaiért...szemmel láthatólag ízlett nekik...és azon gondolkodtam, hogy mivel az aloe verának sok kedvező hatása van hátha a tyúkokra is van valamilyen pozitív vagy negatív hatása...mert van pár szép aloe verank, és én nem sajnálnák tőlük egy keveset ha jó nekik...
2010. aug. 17. 22:13
 2/4 anonim válasza:
Nekünk is van aloe veránk és csak jót tudok mondani róla. Néha a tengerimalacaink is megeszik. Én este fürdés után bekenem magam mindig a géllel (ami a levélben van), szerintem a létező legjobb testáplószer. Szóval egyáltalán nem mérgező. A tyúkoknak meg lehet jobb lesz az emésztésük ;)
2010. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ki az a vera?:D
2010. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma én is a kezemre kentem a sérült levélből...kellemes érzés de kicsit fura...olyan nyálkás...a tyúkok csöréről is nyúlványok lógtak XD
2010. aug. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!