Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy elpusztult...

Találtam egy elpusztult madarat. Mennyi idő még lebomlik róla a hús és csak a csont marad, ha simán kint hagyom az udvaron?

Figyelt kérdés

#csont #madár #Lebomlása
2021. márc. 5. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es ez egy teljesen normális dolog, attól senki nem lesz beteg, hogy érdekli a biológia, anatómia.


Anno kifigyeltem egy varjút, aki valszeg sajnos abba pusztult bele, hogy a platánfa termésébe belegabolyodott és éhenhalt. Mivel a buszmegállóban volt ez a fa ( jó 5-6, ha nem 7-8 méter magasan) így minden nap figyeltem mi történik vele. Végül a jó idővel szétnéztem az alatta álló ház ereszében és ott volt a gyönyörűen lecsupaszított koponya. Most itt van a szekrényemen.


Azt már meg sem említem, hogy hány koponya van nálam, meg hogy egy egész kutyacsontváz lapul a szekrényemben, mivel ez szakmai ártalom, állatorvostan hallgatókénz szükségem van ezekre :) ettől nem leszek beteg, de az az orvostanhallgató sem, akinek emberi koponyája van otthon.

2021. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekel az anatómia, nem pont orvosi inkább rajzi megközelítésből, és jó lenne így élőben is megfigyelgetni a ilyeneket
2021. márc. 6. 20:04
 13/15 effre válasza:
0%

11,12


Ha ezt a kérdésben így fogalmazod meg , más lett volna a reakció és érthetővé válik az érdeklődésed

Különben pedig,ha valaki "csak úgy " laikusként gyűjtöget ilyesmit, az fölöttébb betegesnek tűnik mások szemében.

Bocsi, de máskor tedd fel érthetőbben a kérdésed .

2021. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
tedd egy hangyaboly közelébe, és egy nap alatt letisztitják a húst
2021. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy másoknak vájkálnia kéne abban, hogy mit miért kérdezek.
2021. márc. 7. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!