Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek ez tyúk vagy kakas?

Szerintetek ez tyúk vagy kakas?

Figyelt kérdés
Linkelem lentebb

2021. márc. 6. 16:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
70%
Tojó, a fenekén meg azért nincs toll, mert van kakas is ott, ahol volt eddig. Mi direkt az ilyen kis nyomikat vesszük meg mindig, iszonyú hálásak és kezesek, ha megszokják az új helyüket. 😊
2021. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Na, ez érdekes. Azt hittük azért nincs farktolla, hogy kakasként ránksózzák, ilyen nagy tarajú tyúkot még sosem láttunk. Szegények sebesek is voltak, nem vettünk végül, de ezek szerint nem akartak azzal átverni, hogy kakasok.. Biztos jót nevet a nő otthon, milyen abszurd helyzetbe került..


Még az érdekelne, hogy "szabályos" a tyúkot fejjel lefelé a lábánál fogni cipelés céljából? Nem a szárnyait lefogva kell emelni az egész testét?

2021. márc. 6. 17:56
 23/36 anonim ***** válasza:
50%
22.:Nagyon nem szabályos,a fejébe mehet az egész vér,de ezek a kereskedők csak pénzt látnak bennük,nem pedig egy élőlényt.
2021. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
89%
Tyúk
2021. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
55%
Jelentsétek fel... Állatkínzás
2021. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
76%

18-as válasz minek lett lepontozva?

22-es: bevett szokás, de én nem szoktam így fogni, mert a legtöbb neki áll húzóckodni és felverdes, sokkal nyugodtabb úgy, ahogy te is írtad

23-as nem megy a fejébe túl sok vér, mivel azt felemeli

2021. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
70%

tyúk

azért kopasz, mert ketreces letojt tyúk

eddig tojt, mint a gép, nem fejlesztett tollat, mert melegben volt és úgy kapta a tápot, féynprogramot, hogy minél többet tojjon, és ez lezsarolta a szervezetét


mennyiért adták?

2021. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%

Ilyeneket mi is vettünk anno rendszeresen, ezek tojásüzemből selejtezett tyúkok. Ha lehetne, csak ilyet vennék, h megmentsem őket.

Nálunk voltak olyanok, amiknek nulla tolluk volt, borzalmas állapotban voltak.

Aztán kikerültek a legelőre amint melegebb volt az idő, jó takarmányt kaptak és gyönyörű, egészséges tikok lettek. :)

2021. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
87%
23.:Értem.Ó akkor már meg is nyugodtam,hogy nem lesz bajuk.Én hülye meg már azt hittem,hogy valami bajuk lesz tőle.Milyen naív is vagyok én sokszor.
2021. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
78%
26.:A 29-es neked ment,csak én oktondi elszámoztam.
2021. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!