Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek ez tyúk vagy kakas?

Szerintetek ez tyúk vagy kakas?

Figyelt kérdés
Linkelem lentebb

2021. márc. 6. 16:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%

Tyúk es tojó hibrid.

Nincs vele jó tapasztalatom hajlamosak megenni a tojást es többi tyúkot is raszoktatni.

Ha megveszed es szabadon tartod a tollak visszanőlnek rajta helyre jön, vettem egyszer olyan tyukot amin mar csak a szárnyán volt toll de a szabad tartás rendbe hozta.

Én nem vennem meg mert nem szeretem a tojó hibridet kevesebb ideig is él mint egy sima parlagi tyúk.

2021. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
15%
Ez tyúk, a TSZ -ek időnként kiárusítják a már hasznavehetetlen kiöregedett ketreces tojótyúkokat. Sose vegyél ilyet mert hiába akarsz jót hogy megmented őket, pár héten belül megdöglenek sajna. Én is igazat adok az egyik válaszolónak, ez nálam is állatkínzás kategória, büntetni kellene.
2021. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

1400 lett volna darabja, de arról szó sem volt, hogy ilyen állapotban lesznek, meg tényleg nagy tarajuk volt a mieinkhez képest, úgy tűnt bizonytalan helyről nem megbízható ember hozta őket, szóval nem mertünk belemenni.


Most azt se tudom, mi legyen, van valami a megmentésben is, de nem is kellene támogatni az ilyesmit, meg úgy alapból hülyén jön ki, hogy nem hittük el, hogy tyúkok..

2021. márc. 6. 18:44
 34/36 anonim ***** válasza:
73%

na 1400-ért átverés

ezeket a gyárból 300-500-ért, háztól 500-800-ért szokták árulni

2021. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan, ilyenekért max 600-at lehet elkérni, ha nem vagy pofátlan :)
2021. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
42%

Volt egy ilyen játék anno :D


Valami gazzal kellett " játszani" tyúk vagy kakas? És lehúztad aztán ahogy állt az volt a kakas :D

2021. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!