Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a legcsivitelősebb?és...

Melyik a legcsivitelősebb?és tarthatom őket együtt?

Figyelt kérdés
Egy hullámosom van kisketrecben,egy hatalmas kalitkát akarok venni,de ha másfajta papagájokat vagy madarakat veszek bele,őt ne engedjem oda? És ha a kisketrecből nézheti őket,az is elűzi a magányát vagy a kicsibe vegyek neki társat? Nimfákat tervezek,mert itt valaki írta sokkal többet beszélnek,hangosabbak,fütyülnek. Igaz? Melyik madárfaj ami a legtöbbet csivitel,hangosabb? Szeretem hallani a hangjukat folyamatosan. Ha többen vannak többet beszélnek? És valaki fel tudná sorolni az összes gyümölcsöt,bármit amit magokon kívül ehetnek? Főtt tojásról is hallottam már. Kérlek írjatok. Köszönöm
2021. jún. 1. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2 legfontosabb kérdés.

A kis "ketrec" mekkora?

A hatalmas "ketrec" mekkora?


Ketrec=kalitka


Amúgy több madárnak 4-5+ már inkább röpde.

2021. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán inkább a hullámosnak kéne nagyobb hely és egy pár. Amíg nincs párja, addig magányos lesz. Ki szoktad engedni reptetni? Szüksége van a repülésre is.

A nimfák közül viszonylag kevés egyed tud hangot utánozni, csendesebbek is mint a hullámosok. A huliknak be nem áll a csőre, kivéve, ha nem boldogok, magányosak és unatkoznak. A nimfák dallamosan fütyülnek, de nem egyfolytában. Viszont éles hangon visítanak, ha valami nem oké.

Én azt ajánlom, először a hulit tedd boldogabbá. Esetleg a kanárit tudom még neked ajánlani, kellemesen és sokat csicseregnek.

Neten találsz egy csomó zöldség, gyümölcs felsorolást és egyéb dolgokat, amit ehetnek.

2021. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!