Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A macskák farkát is le lehet...

A macskák farkát is le lehet úgy vágni mint a kutyákét?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Lehetni lehet, de tilos és nem is érdemes. (Nyilván ha sérült és orvosi oka van, az más.)
2021. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, és létezik olyan macska.
2021. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
10-es, te is biztos jobban néznél ki fülek nélkül... A kinézet miatti csonkítást elítélen, egészségügyi okból elfogadható. Egészséges állatot nem lenne szabad csonkítani, és jobban kellene büntetni.
2021. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem a lepontozást, emberek! Sehol nem írtam, hogy egyetértek a fül-, farok vágással, csak megemlítettem, hogy régebben szokás volt (most nem tudom az-e, lehet-e) bizonyos fajtáknál, mivel úgy tűnt, nem vagytok tisztában ezzel. Attól, ha nem tudjátok vagy nem vesztek tudomást róla, még egy létező szokás (volt) - akár helyes, akár nem -, és releváns a kérdés szempontjából. (8-as voltam)
2021. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!