Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pontosan mely madárfajok...

Pontosan mely madárfajok közeli rokonai a dinoszauruszoknak?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják, hogy a tyúk és a pulyka, de ezt így nehéz elhinni. Ott van még a sisakos kazuár, a keselyű, na meg a Hoatzin. A Hoatzin fiókaknak konkrétan apró karmos ujjaik vannak, amikkel kapaszkodni is tudnak.

2021. jún. 18. 23:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan a tyúk
2021. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%

Nekem ez az egész bűzlik amúgy.

Elvileg az a meteor földi poklot csinált a földből. Elvileg kipusztult akkor minden.

Szóval "elvileg" újból elkezdtek kialakulni az állatok, de miért nem lettek újra dínók?

Lehet más rendszerben fejlődtek és nem "dinosodtak" el az új állatok.

De ha kipusztult, hogyan lehet rokona a mai elő állatok bármelyike a dínónak.


Nekem ez az egész nem tiszta.

2021. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
2!ezt jól kibofogted magadból 😂😂😂😂🥰🥰🥰🥰
2021. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Mert azok nem pusztultak ki.


Miért nem lettek dinók újra? Mert az evolúció ilyen. Olyan mintha kísérletezne a DNS-el és mindig újabb különböző állatok jönnek létre.

2021. jún. 18. 23:48
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
Szóval azt akarod mondani, ha újra jönne egy meteor és minden kipusztulna akkor a következő "generáció" ember és állat nem így néznének ki mint most? Megint alakítana az anyatermészet és máshogy néznének ki az állatok is mint most?
2021. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a megdöbbentő, hogy bár őshüllőkként is utalnak rájuk, a mai hüllőknek kb. semmi de semmi közük sincs a dínókhoz jóformán (talán a krokodilnak egyedül, de se a gyíkoknak, se a kígyóknak nincs). Egyértelműen a madarak a dínók "leszármazottai".
2021. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5ös, miről beszélsz? Ha minden kipusztul, akkor MINDEN kipusztul tehát az összes egysejtű is.


65 millió éve nem pusztult ki minden élet:D

2021. jún. 18. 23:55
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
Szóval az nagy meteor nem pusztította ki az összes dinoszauruszt?
2021. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hülyeséget kérdeztem és a 8-as most trollkodik (remélem).
2021. jún. 19. 00:02
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Számtalan állat nem pusztult ki, nem tudom, honnan veszed, hogy minden kipusztult...
2021. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!