Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meddig kepesek ujszulott...

Meddig kepesek ujszulott madarak eletben maradni az anyjuk nelkul?

Figyelt kérdés

Hulye kozoskepviselo semmit nem csinal, van egy kis resz amit megosztunk a szomszedokkal es berepulnek a halon a kisebb madarak.


Az egyik kitalalta hogy oda szuljon ahol a furdoszobam szellozoje nyilik, de igy a vegebe.


A furdoszobam iszonyu magas es keskeny es letram sincs (fent van a szellozo). Nem tudok mit tenni a kismadarakkal sajnalom oket.


Egesz nap csiripelnek, tobb napja (3 - 4). Nem tudom hogy elnek meg mindig, sokszor mikor beszokik egy madar ott is hal meg ebben a kis tersegben mert elfelejti hol van az a kis lyuk a halon.


Mar kertem a kozoskepviselot hogy ellenorizzek azt a szaros halot, de szarik bele.


Szoval valahogy csak visszajon az anyjuk etetni, de fogalmam sincs hogy.


Eleg szar hangulatot hoz, hogy allandoan hallom a csiripelesuket ha a furdoszobaban vagyok es nem tudok mit tenni. Azt akarom hogy mar meghaljanak es ne szenvedjenek.


Meg ha tul is elik, az anyjuk nem fogja megtanitani nekik hogy hol van az a kis lyuk a halon, szoval felnonek es ebben a tersegben halnak meg.


Es mar tobb madar ebben a kis tersegben pusztult meg.


A rothado szag is marha jo lesz a furdoszobaban, mert amint ezek megpusztulnak garantalt hogy jonnek a legyek meg minden.


Szoltam anyamnak is hogy hivja mar fel o is a kozoskepviselot, de o azt mondta nem erdekli. Hiaba mondtam neki, hogy majd a rothado kismadarhus szag erdekelni fogja.


Valaki meg tudja mondani ezek meddig szenvednek meg?



#mdar
2021. júl. 3. 21:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ilyen kis enekesmadar fajta szerintem
2021. júl. 3. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha napok óta hallod őket akkor a szüleik etetik őket, épp ezért csipognak. Már elpusztultak volna különben. Bár nem teljesen értem, hogy néz ki az említett szellőző, de szerintem kifognak tudni repülni. Kb 2 hét mire elérik azt a kort.
2021. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mekkora szemű háló?

A rendőrséget vagy az illetékes nemzeti parkot, természetvédelmi önkormányzati részleget kell hívni, mert ez állatkínzás, és ha védett faj, akkor természetkárosítás. Tehát bűncselekmény.

Én meg lesz-rom, hogy őt nem érdekli.

Madárfiókák nem tudnak napokig életben maradni szerintem.

Mindenesetre állatvédőket keress, a közlópikula csak röhögni fog amíg meg nem büntetik párszázezerre. Anyád meg érzéketlen, így rajtad áll.

Ha pedig van lyik a hálón, akkor remélhetőleg okos a madár, megtalálja. Vagy legalább okosabb, mint a képviselő.

2021. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!