Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megtalálja újra az anyja a...

Megtalálja újra az anyja a fiókát?

Figyelt kérdés
Este találtam egy tollas madár fiókát, elkövetettem azt a hibát, hogy éjjelre bevittem. Reggel egy kosárban oda tettem, ahol találtam, az anyja fél óra múlva meg is jelent. Viszont nem volt kutyabiztos a hely, ezért elvittem a hátsókertbe. Már egy órája egyedül van, mit tegyek?
2021. júl. 6. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ha az anya fióka jobban szét néz, és felismeri, akkor igen, de nem nagyon értek a magyarokhoz.
2021. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tedd vissza ugyanoda mig megjelenik az anyja es szakaszonkent vidd a hatsokertbe marmint vidd mindig arreb ha megjelenik az anyja mig a hatso kertbe nem juttok.


De ezt felugyelni kene ha nem kutyabiztos a hely vagy addig a kutyadat vidd be a házba.

2021. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy rigó?
2021. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
1-es vagyok, a madarakhoz nem értek, a magyarhoz értek (bár ezek után nem annyira xd).
2021. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

#4:

Az autokorrektet ki lehet ám kapcsolni. 😏

2021. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
5-ös, alapból én írtam félre, gépről vagyok.
2021. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sivalkodik a fióka? Ha nem, csak csöndben lapul, akkor nem fogja megtalálni. Ebben az esetben azt ajánlom, hogy sürgősen keress fel egy közelben lévő madrámentőt:

[link]

Addig is kaphat főtt tojást, az minden fiókának oké elsősegélyként.

2021. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kis poszáta.

Köszönöm szépen a válaszokat, megtalálta! :)

2021. júl. 6. 10:03
 9/12 anonim ***** válasza:
A kis poszáta fészekből eteti a fiókákat. Ha megjelenik az anyja csekkolnod kéne, követni, hogy hova fészkeltek a hímmel, és visszatenni a fészekbe. Hol találtad? Az a kiindulási hely, ha már totyog a fióka akkor azt kéne csekkolni x idő alatt mennyi távot képes megtenni, és onnantól kezdve egy kör területet tudsz saccolni, hogy hol lehet a fészek, ami bokorban rejtőzik, ergo azon a területen belül ha van bokor akkor valószínűleg ott lesz a fészek is. De amúgy a hím a tojó érkezése előtt több fészek kezdeményt készít, hogy a legtetszetősebbet választhassa ki a tojó, de a fióka ad támpontot, mivel tudod hol találtad, és amiket leírtam abból kb. saccolni tudod hol lesz a fészek, de egyszerűbb mivel bokorban fészkelnek.
2021. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, de sajnos nem találtam a fészket, ezért maradtam ennél a megoldásnál. Pedig órákon át figyeltem, követtem az anyát, de messze repkedett, a kertemben egy bokorhoz sem járt:/ Pedig nyilván itt lehetett valahol a fészek, nem tudom mi történhetett.
2021. júl. 7. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!