Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Macskánk megfogott egy fekete...

Oli12r kérdése:

Macskánk megfogott egy fekete rigó fiókát este.bevittük egy ketrecbe egy kis szénába másnap kirakuk a ketrecet egy asztalra jött az anyja de a fióka csendben volt és(lent tovább)(?)

Figyelt kérdés
Nem találta az anyja adtunk neki pár csepp vizet és csirke combból feldarabolva adtunk neki pár pici szemet belőle mert nem volt liszkukac annyi a kérdés hogy tovább hogyan neveljük?

2020. júl. 6. 07:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Kézzel vagy kesztyűvel fogtátok meg? Ha minden igaz földes kesztyű segítségével kell megfogni, mert akkor az anyja nem érzi rajta az ember szagot.

A végét pedig nem teljesen értem a kérdésnek.

2020. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Irjatok a hozzátok legközelebbi madárvédő eggyesületnek
2020. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Biztosan segítenek.

2020. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

#1 Madaraknál nincs olyan, hogy eldobja a szülő az "emberszag" miatt. Az az emlősöknél van.

Ha nem reagál az anyjára, madármentőknek kell szólni. Amúgy sem nevelhetitek fel, nem tarthatjátok meg. Ráadásul, ha megsérült, akkor mindenképp szakértők kezébe kell kerülnie.

2020. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha vizet adsz a csőrébe, a tüdejébe kerül, és pár óra múlva meg fog fulladni.
2020. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Kaphat egy kis főtt tojást, lehet ásni neki kis vékony gilisztát. Helyileg hol van?
2020. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Mindenképpen szólni kellene madármentőknek, madarakhoz értő állatorvosnak meg kellene vizsgálnia.

Van sérülés a madáron, amit a macska okozhatott?

2020. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

#4-es

Akkor amikor találtam egy kismadarat a földön, felhívtam a madár mentőket és azt mondták meg ne fogjam kézzel akkor ők tudták rosszul? Nem te?

Bocs, hogy leírtam a tapasztalatom. Ilyen ez a mai világ, segíteni akar az ember, de csak lepontoznak. 🙄

2020. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
8-as, nem minden földön lévő madár szorul segítségre.
2020. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

Hagyjuk már ezt a fal melléki dumát.

De azt hiszem egy törött szárnyú, fél lábú madár igenis segítségre szorul.

2020. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!