Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Baglyok buliznak előszeretette...

Baglyok buliznak előszeretettel a szemben lévő fán. Nagyon hangosak, főleg éjjel. Hogyan tudnám költözésre bírni őket?

Figyelt kérdés
Bántani nem szeretném őket. Köszi!

2021. aug. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Huhogj vissza hátha válaszolnak. Aztán csapjatok egy közös ekis bulit.
2021. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

De menő! Én örülnék nekik, de komolyan! 🙂


Mondjuk én ha elalszom engem a háború sem ébreszt fel, nemhogy egy bagolycsalád. Írj a madármentőnek egy e-mailt, hogy ők mit javasolnak.

2021. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Írd ki Face-en, hogy "#eci".
2021. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy.

Ne háborgasd őket

Majd elmennek

2021. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Tudtommal védett állatok, hagyd őket békén, és örülj annak, hogy van a közeledben. 2 éve mellettünk lévő telken is volt, nem lakott ott senki, hangosak voltak de szerettem őket, örülten hogy ott vannak, mondjuk én szeretem az állatokat, a hangjukat is. Aztán ide költözött a szomszéd és elmentek a baglyok :( pedig olyan édes volt amikor a kicsik "sipoltak"
2021. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Dobj oda valamit a fához annyiszor ahányszor jönnek
2021. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos, illetve kevésbé hasznos hozzászólásokat is! Ez utóbbin legalább jót mosolyogtam :D
2021. aug. 11. 07:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradnak sokáig. Ők is a természet része. Nálnuk pl vakond van, akkorákat túr, egy-egy éjszaka 3-4-et. Rám vár, hogy azt a 15-20kg földet ellapátoljam, elvigyem. Egyedüli megldás az lenne, ha megnyivasztanánk..De nem akarom. Nem vagyok annyira egoista fogyasztópolgár.

Szóval a baglyoknak természetes a fán lenni, csiporogni, nem azért csinálják, hogy téged zavarjanak. Laser lite füldugó csodákra képes, 60ft egy db.

Ha panelben laksz, nem fogod felrobbantani a villamost, csak mert hajnali 4:30-tól 6 percenként elrobog az ablakod alatt. Szomszédokról nem is beszélve.

A természetközeli helyet azért választottad, mert természetközeli.

Mi is az erdő szélén lakunk, rigók, kakas, róka, nyest(éjszakánként rohangál a tetőn mint egy 5 éves gyerek), bagoly, énekesmadarak, mókus, vaddisznók (sártengert csináltak a lejárónkból), őzek, minden van. Nem az a megoldás, hogy kiírtjuk. Tudomásul vesszük és mosolygunk, hogy mellettük lakhatunk.

2021. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szó sincs róla, hogy ki akarnám irtani őket, vagy esetleg bántani! Isten ments. Sosem zavar semmi minket, mi is imádjuk a természet hangjait - viszont most egyikük a bandából rendkívül irritáló módon vinnyog (lehet, hogy beteg, v. így született). Szóval, igazából csak őt bírnánk távozásra. :D (szegényem)


Rendben, amúgy jó érvelés, megpróbálunk együtt élni velük. :)

2021. aug. 11. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A bagoly fiókák vinnyogó hangot adnak, szerintem őket hallod, őket pláne ne bírod távozásra mert kicsik.

Viszont nem lesz így sok egér a környékeden, és arra figyelj, hogy egér mérget se tegyél ki.

2021. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!