Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most olvasom hogy a Keszthelyi...

Most olvasom hogy a Keszthelyi Festetics kastély madárházában az összes ott lakó madarat el kellett pusztítani madárinfluenza megjelenése miatt. A Totó nevű hattyú is köztük volt?

Figyelt kérdés
Tud valaki infót Totóról?

#Keszthely #Totó a hattyú
2021. dec. 1. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Eszembe jutottál, ÉL!


[link]


Egyébként én konkrétan írtam ennek az embernek és direkt rákérdeztem nála név szerint, hogy ő megmaradt-e, akkor miért nem lehetett megmondani, azt írta, egy sem...

2022. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11# Szia, köszönöm szépen a jó hírt!


( nekem még priviben is írták pocskondiázó, gyűlölködő levelet hogy milyen idióta vagyok, hogy hogyan képzelem azt hogy él)

2022. jan. 18. 13:08
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 Ezt komolyan beveszi valaki? Keszthelyen az összes hattyút kiírtottak, az ÖSSZESET... Egy random hattyúra rámondani, hogy az Totó, elég nagy bunkóság és tiszteletlenség.
2022. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 olvasd el a cikket!
2022. jan. 18. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!