Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találkozhatnak a madaraim?

Találkozhatnak a madaraim?

Figyelt kérdés
Van kettő db hulink, ők már két éve velünk vannak, és két nimfánk, őket augusztusban vettük. Úgy már találkoztak, hogy a kettő ketrecet egymás mellé tettük, és úgy is, hogy a nimfa rászállt a hulik ketrecére. Kiengedhetem repülni mindkettőt egyszerre? Csakhogy ne legyen semmi baj

2022. jan. 30. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni, ha már fél éve ismerik egymást, de az első két hétben mindig legyenek felügyelet alatt, amíg kint vannak.
2022. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Hullámos és nimfa max nagy röpdében lehet együtt. Külön tartással nem engedhetők össze. Hiába látták már egymást, ez nem így működik. A hullámosok agresszívak tudnak lenni, vérengzés lehet a vége, simán kinyírják a nimfákat.
2022. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp csak felügyelettel és fokozatosan.
2022. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod, de csak felügyelettel és csak úgy ha tudod, hogy ha bármi van megtudod akadályozni, hogy bántsák egymást.
2022. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!