Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Keresni fogja a tojásokat?

Keresni fogja a tojásokat?

Figyelt kérdés
Van egy nagy tuja az udvarunkon, amin lakik egy vadgalamb pár, a macskát néha ki szoktam engedni és felmászik a fára, ma amikor kint napoztam, láttam, hogy a kutya egy tojással a szájában szaladgál, elvettem tőle, de összetörte már előtte, aztán eszembe jutott, hogy biztos a vadgalamb tojásai lehetnek, így odamentem a fához, amiről a macska éppen mászott lefele egy másik tojással a szájában, rászóltam, de ahogy leugrott a fáról az is kiesett a szájából és összetört. Szerintetek fogja keresni a galamb a tojásait? Mennyi tojása lehet? Tudok "segíteni" nekik valamit? Nyílván a macskát nem fogom már kiengedni oda.
2022. ápr. 14. 20:24
 1/5 anonim válasza:
29%
Persze, húsvétkor mindenki tojásokat keresgél.
2022. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Persze. Az ösztön nagy úr
2022. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg újra próbálkozni fog költéssel. Ne engedd ki a macskát, ennyi elég.
2022. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresni nem fogja, ösztönösen tudja, hogy nincs értelme, hiszen ha hiányzik 1 tojás, akkor azt megette, elvitte valami ragadozó. 2 tojást tojnak átlagosan, szóval már mindegy.
2022. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy vadgalambpárnak úgy megtetszett a régi tv antennánk hogy itt próbáltak fészket rakni. rendre lehetet hallani hogy csörömpöl valami kis leguruló dolog tetőn, amit épp akkor hoztak oda nagyon kitartóak voltak szegények. aztán amikor már negyedkész állapotban összetákolták jött egy vihar és elsöpört mindent, lemosta a fészekkezdeményt. sajnáltam de egyben örültem is hogy nem kell feleslegesen gürizniük. és azóta mintha ők is belátták volna n em próbálkoztak mégegyszer. ha oda a tojásoknak, nyilván realizálja ugyanígy hogy ennek annyi, és kövi évig megsem fordul a fejében hogy ilyen helyre újra. lehet jobb is hogy nem gondolják túl a dolgokat mint mi
2022. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!