Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A fotókon veréb látható?

A fotókon veréb látható?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. ápr. 21. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Erről jut eszembe, hogy nagyobb bevasarlo központokban szoktak repkedni.

Ha felnézel ezekben a hatalmad boltokban, fenn csúnya csovek vannak stb ott csücsülnek.

Tesco, Auchan ilyesmik.

Többször is láttam.

2022. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Így van, ilyen mellett fotóztam. Egyesek aggódtak a gyakorin, hogy eltűntek a verebek. Ezek szerint mégse. :) Csak nem voltam biztos abban, hogy verebet fotóztam.


Viszont, tudtommal a madaraknak árt a péksütemányféle, bélgyulladást okoz nekik. :( Márpedig azokért repülnek oda...

2022. ápr. 21. 23:57
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a verebek mindent kibirnak de ez kicsit fura mert nénikék évtizedek óta etetik a galambokat kenyérrel és remekül vannak, imádják. (emlékeztet a nyugdíjas +csoki + kutya tilalomra....)
2022. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem bírnak ki mindent a madarak sem. Az egy dolog, hogy szapora állatok, sok van belőlük, de attól még madarak, akiknek a friss kenyér begy- és bélgyulladást okoz. Kizárólag száraz vagy áztatott kenyér adható madaraknak, de leginkább ezek sem.
2022. ápr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Remélem ezek jól összeszarnak mindent.
2022. ápr. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teknős, szárnyakkal.
2022. ápr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az állatok nem úgy halnak ki, hogy egyik nap van belőlük 1.2millió, 3 nap múlva pedig egy sem.

Azért halnak ki, mert folyamatosan pusztítják, mérgezik, kiszorítják őket, tönkreteszik a természetes élőhelyeiket, a lakott területen meg ugye "ezek jól összeszarnak mindent.." azért is üldözik őket.

Parancsolj, itt a listája az eddig kihalt madaraknak. Nem rövid.

[link]

2022. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A képen veréb van. A 80-as években itt, Érden felhőkben repkedtek a verebek, most is vannak páran.
2022. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Személy szerint örülök, hogy még nem pusztult ki minden élőlény, de a másik szemem sír, mert kihalt már jónéhány.

Köszi a válaszokat!


A gyenge poén kapcsán:"Teknős, szárnyakkal."

Nem, köszi, közben rájöttem, hogy reptoid.

2022. ápr. 26. 16:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudod, White, gyenge poénra gyenge poénnal. ;)
2022. ápr. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!