Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi idő alatt bomlik le...

Mennyi idő alatt bomlik le teljesen egy madárka?

Figyelt kérdés

Kb. talán három héttel ezelőtt találtam egy halott kismadarat a kertben (valószínűleg a cica volt a gyilkos ismét), aztán eltemettem. Mennyi idő alatt bomlik le csontig a tettem? Kéne a koponyája.

Ne nézzetek debilnek, vagy is nézhettek, de légyszíves a kérdésre tessék válaszolni.



2022. jún. 9. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
fuj
2022. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de most meleg-esős időben sokkal gyorsabban fog, mint fagyott és élettelen földben. Talán egy hónap.
2022. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal hosszabb időre tippelnék. Jövő ilyenkor ásnám ki. Ha van még rajta lágy rész, az fertőző. Inkább várnék többet, csak biztonságosabb legyen. Még akkor is csak gumikesztyűben nyúlnék hozzá, és valami rossz fazékban (fém vödörben) kifőzném a koponyát, hogy teljesen elpusztuljon minden élősködő, ami a lágy részeken maradt.

Lehet, hogy ez túlbiztosítás, de egy tetem elég nagy fertőzésveszélyt jelent.

2022. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-nak van igaza, totális kifőzés + szárítás után talán el lehet tenni. De mintha egyszer már kérdeztél volna ilyet?
2022. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Ilyen kérdést még nem tettem fel. De igen tudom hogy kel eljárni, nem most csinálom először.

2022. jún. 10. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!