Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik állatorvoshoz vigyem a...

Melyik állatorvoshoz vigyem a papagájaim?

Figyelt kérdés

A papagájaimnak olyan a szeme, mintha belenne gyulladva, viszont nem tudom elvinni őket orvoshoz, mivel a környékünkön egyik állatorvos sem foglakozik madarakkal vagy nem fogad minket, mert nem ért hozzá. Több rendelőt is felkerestem, de mindenki elutasított sajnos. A probléma az, hogy egyre csúnyább az egyiknek a szem, szóval mindenképp megkéne nézetni. Kerestem neten, de ott se nagyon jártam sikerrel.


Esetleg tud valaki ajánlani ey rendelőt/orvost, ahol megnéznék őket? Pest megye lenne a legjobb, illetve a környéke.



2022. jún. 23. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Pazár Pétert keresd meg.
2022. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egzotikus állatorvos kell, a kutyás-macskás nem jó. Pazár nagyon jó orvos, próbáld meg felkeresni, viszont nehéz hozzá bekerülni. De van még Pesten egzós orvos.


[link]

2022. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Én is Pazár dokihoz vittem papagájt az Exo-Petnél :) Korrekt, ügyes doki.
2022. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem épp Pest, de nincs messze Dr. Berkényi Tamás, Sukorón, csak ajánlani tudom.
2022. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!