Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szüntessem meg?

Hogyan szüntessem meg?

Figyelt kérdés
A nimfapapagájom amikor kiengedem állandóan tollászkodik, és fehér, korpaszerű dokog hullik belőle, de rengeteg. Fürdetni sajnos nem tudom, mert ha kirakok neki vizet nem megy bele, spriccelőtől meg fél. Ezt meg lehet szüntetni, vagy normális hogy ennyi hullik belőle?

2022. aug. 7. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tüszőnek hívják,ebből fejlődik ki maga a toll. Vedlési időszakban normális,hogy nagyon sok jön. De ha folyamatosan hullatja a tollait akkor érdemes orvossal megnézetni.
2022. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És egy ilyen orvosi kivizsgálás nagyjából mennyibe kerül?
2022. aug. 7. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt ne menj el vele orvoshoz. Egyébként helytől függ,van aki semmit nem kér azért,hogy ránéz a madaradra,van ahol pár ezer ft, valószínűleg valami vitamint is felírhatnak neki.
2022. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak valószínűleg más betegsége is lehet. Ezért szeretném kivizsgáltatni, de nem tudom milyen összegre számítsak.
2022. aug. 7. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A konkrét összeget az orvos fogja megmondani, esetleg telefonálj előre... Bár megjegyzem, három bejegyzésből kettőben az áron pattogsz, felmerül a kérdés, minek van háziállatod.
2022. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy szavam sem a pattogást jelzi, szimplán nem akarok kevés összeggel elmenni, ezért szerettem volna tudni, hogy esetleg több százezres ár is felmerülhet-e.
2022. aug. 7. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol annyi pénzt kérnek, ott lehet kártyával fizetni, amúgy nem, egy sima vizit nem ekkora tétel. Több százezer az már műtét kategória. Tényleg telefonálj előre, milyen nagyságrend várható. Legtöbb helyen tudnak adni csekket vagy megvárják amíg elsétálsz egy ATM-hez.


És elnézést a feltételezésért, a megfogalmazás miatt úgy tűnt, nagyon érdekel, hogy pontosan hány ezer forint egy ilyen vizit. Nem, nem lesz több százezres ára annak, hogy a doki megvizsgálja. :)

2022. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!