Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 22-24 fokban megfázhatnak a...

22-24 fokban megfázhatnak a hullámos papagájaim ha eddig a 30 fokhoz voktak hozzászokva?

Figyelt kérdés

Van itthon kerámia hősugárzó, de olyan mintha száritaná a levegőt. Mivel lehetne nekik addig biztositani a meleget amig nincs fűtésünk?


Jelenleg a szobánkban vannak, de itt a tv nem tudom mennyire zavarja Őket.


2022. szept. 25. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

#9: "Ha tükör, csengő vagy köteles játék van bent, azt vedd ki!"

Miért kellene? Az én papagájom, ami egyedül volt nagyon sokat játszott a csengővel, este abba dugta a fejét, úgy aludt. A tükörképéről meg azt hitte egy másik madár, órákig magyarázott neki vagy ütötte. Volt hintája is.

2022. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Kezdjük ott, hogy a papagáj társas, kolóniás állat, tehát nem szabad egyedül tartani. A tükör viselkedés problémát okoz, akárcsak a csengő. Amit láttál, hogy órákig eldumált a tükörképének, az már igennagy gond. Szerencsétlen magányos volt.
2022. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hoztam hozzá egy másikat, amit kint fogtak, de az bántotta, így odaadtam valakinek. Azért így is elélt 7 évig, de megfázhatott és elpusztult. Nos, 10 éves koromban vettem, nem voltam ornitológus, hogy madárházban tartsam, csak a lakásban volt kalitkában, ahogy nagyon sok más helyen tartják. Rendszeresen kijöhetett, de ahogy ott repült, az távol állt attól, ahogy filmen láttam szabadon élőket. Hím volt, nagyon szép, erős példány, nyilván hiányzott neki a párzás is.
2022. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!