Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen magasan repül a daru?

Milyen magasan repül a daru?

Figyelt kérdés
Húgom folyron ezzel nyaggat, hogy a tandemugrásnál belénk fog egy csapódni.. Viccet félre téve, most már tényleg érdekelnek a válaszok, és a Wikipédián nincs fent. Majd ha találok felhasználható információt,talán átszerkesztem kicsit a darukról szóló oldalt! :D

2022. dec. 4. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] nézd meg a második helyezettet.
2022. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Télen akartok ugrani?Nincs hozzá hideg?Azon a környéken lakom és horgászom ahol a darvak egyik legnagyobb téli pihenője található-dél Alföld.Tízezres nagyságrendről beszélünk.Ahogy én látom elég tág határa van a választott utazó magasságnak.50 méteren ép úgy repülhetnek mint 1000 méteren-ez rengeteg dologtól függhet:légnyomás,uralkodó szélirány,látó távolság.Bármilyen magasról ugrotok,keresztezhetitek egy vonuló csapat útját.Én is ugrottam,nagyon rég,szólóban,nem tandemben-de sosem jutott eszembe hogy madarak miatt aggódjak.Szerintem látják a gépet és elkerülik.
2022. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszii

2. Nem, nem télen, majd valamikor május környékén vagy nyáron :D

2022. dec. 5. 08:10
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Neked is köszi a választ! :)
2022. dec. 5. 08:10
 5/5 anonim válasza:
Attól függ melyik?
2022. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!