Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom pár napja...

Hullámos papagájom pár napja teljesen ki tépkedte a tollát hasától egészen végbeléig./farok tolláig/ Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

kb.10 éves nöstény soha nem volt vele semmi baj.Pár napja vettük ezt észre.

Van mellette egy kb.1,5 éves him is,akivel jól meg értik egymást.Neki semmi baja.2 naponta pucolom ketrecüket/elég nagy is/ekkor friss vizet,eleséget+répát is kapnak.hetente 1x mostanában föt tojás fehérjét is.atka is be téve.

Nem első papagájom,de ilyet még soha nem tapasztaltam.Szinte a kis húsa volt kint mikor észre vettük.Azóta kezelem fertőtlenítő hintőporral,amitől kicsit szépült,és engedi is...

Van aki tapasztalt már ilyet?



2023. jan. 26. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szépen elviszi egy EGZOTIKUS állatorvoshoz (van belőlük elég, nem kell aggódni) és ő megadja Magának a választ!
2023. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnak esetleg fészket építeni?

Nekem kanári tojóm csinálta, mikor nem volt fészekanyag, a hímből is tépett.

A főtt tojás sárgáját is nyugodtan oda lehet adni heti 1x nekem azt jobban szerették.

Érdemes megmutatni egy szakértőnek. Exopet Pesten. Exotikus végzettséggel rendelkező doki kell, mezei állatorvos ritkán ért a madarakhoz.

Lehet neki immunerősítőt, vitamint venni állatpatikában. Szépia is kell.

Mióta vannak együtt?

2023. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vetkőzik..
2023. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

több mint 1 éve vannak együtt.puszilkodnak-csicseregnek,jól meg vannak.

Az elöző kis papagájt csipte-vágta szegénykémet...

2023. jan. 26. 18:04
 5/5 A kérdező kommentje:

"vetközik"?...de ilyen durván?

jó 9 éve alatt 1x sem vettem észre ilyet.

2023. jan. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!